RSS
Новости
5 ноября 2021, 13:00
Електромобільний бум спричинить розвиток видобування кубинського нікелю
Канадська компанія Sherritt International оголосила про намір розширити видобуток нікелю та кобальту на Кубі, оскільки попит на ці метали збільшується у світі внаслідок зростання виробництва електромобілів.

У 2020 році на копальні Moa, яка на 50% належить Sherritt і на 50% — кубинській державній компанії General Nickel Company, було отримано 34,876 тис. т у перерахунку на чистий нікель. Партнери планують збільшити виробництво на 15-20% у порівнянні з цим показником, а також продовжити термін функціонування підприємства на період після 2040 року.

Як повідомляє Sherritt, ресурсна база родовища дозволяє вирішити обидва завдання. ТЕО проєкту передбачається завершити наприкінці першого кварталу 2022 року. Паралельно з розширенням копальні на північному сході Куби компанія модернізуватиме обладнання та збільшуватиме продуктивність свого заводу з випуску нікелю та кобальту в канадській провінції Альберта.

У третьому кварталі 2021 року на Moa було видобуто менше ніж 6 тис. т нікелю у перерахунку на чистий метал та близько 700 тонн кобальту. Спад у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав відповідно 22 та 18% через спалах коронавірусу на Кубі та незапланованих ремонтних робіт. Проте, за підсумками всього 2021 року канадська компанія прогнозує продуктивність спільного підприємства на рівні 31-32 тис. т нікелю та 3,3-3,6 тис. т кобальту.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen розсекретив свій найбільший електромобіль: він стане альтернативою Multivan

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое