RSS
Новости
5 ноября 2021, 15:16
Британці допоможуть трансформувати вугільні регіони в Україні
Міністерство розвитку громад і територій України розширює співпрацю з британськими партнерами з питання справедливої трансформації вугільних регіонів.

Про це повідомив заступник міністра Іван Лукеря під час зустрічі з представниками Посольства Великої Британії в Україні. 

Британці готові підтримати процес справедливої трансформації вугільних регіонів і поступову відмову України від вугілля.

У ході зустрічі британські партнери представили напрацювання щодо підходів для успішного управління вугільною трансформацією на місцях, які базуватимуться на локальних потребах громад та орієнтуватимуться на досягнення цілей сталого розвитку, а також запропонували апробувати подібні підходи у пілотних громадах.

"Пілотне дослідження наших міжнародних партнерів має продемонструвати, як можна розробити повноцінну структуру для вирішення питань, пов'язаних з трансформацією вугільних регіонів, - зазначив Іван Лукеря. – Головне - збільшити можливості для соціального, економічного та екологічного прогресу, забезпечити підхід знизу вгору, починаючи з визначення стратегічної основи для певної ділянки або регіону, враховуючи вже загальнодержавний підхід".

Раніше повідомлялося, що РФ припиняє поставки енергетичного вугілля в Україну

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!