RSS
Новости
5 ноября 2021, 17:42
«Енергоатом» збільшить виробництво електроенергії цього ОЗП на 15% - Галущенко
Оператор атомних електростанцій ДП «НАЕК Енергоатом» збільшить виробництво електроенергії протягом цього осінньо-зимового періоду на 15%, або на 7 млрд кВт-год, що зменшить потребу у вугіллі на 3,6 млн тонн.

На цьому наголосив міністр енергетики Герман Галущенко, виступаючи у Верховній Раді під час години запитань до Уряду.

«Головним стабілізуючим чинником цього опалювального сезону стане атомна генерація. Йдеться про максимальне залучення енергоблоків АЕС до виробництва електроенергії. Навантаження на атомну генерацію буде рекордне за останні 5 років. Це додаткові 7 млрд кВт-год, що на 15% більше від минулорічного. Таке збільшення виробництва електроенергії дозволить зменшити потребу у вугіллі на 3,6 млн тонн», - наголосив Герман Галущенко.

Разом з тим, для максимального залучення енергоблоків АЕС до роботи здійснюються заходи із оптимізації ремонтної кампанії АЕС.

«Сьогодні працюють 11 атомних енергоблоків. Маємо план на листопад включити 2 блоки, на початку грудня – ще один. Таким чином в роботі у нас буде 14 блоків з 15», - зазначив міністр енергетики.

Він наголосив, що Україна повністю забезпечена ядерним паливом: на 146 % річної потреби для блоків ВВЕР-1000, на 150 % річної потреби – для блоків ВВЕР-440.

Раніше повідомлялося, що "Енергоатом" отримав 2,4 мільярди чистого прибутку з початку року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое