RSS
Новости
5 ноября 2021, 20:32
За 9 місяців поточного року Укргідроенерго отримало понад 9 млрд грн прибутку, втім заборгованість перед компанією на ринку загрожує нестачею обігових коштів
Укргідроенерго затвердило до випуску фінансову звітність за дев’ять місяців поточного року, підготовлену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності. Так, за результатами діяльності за дев’ять місяців 2021 року компанія отримала чистий фінансовий результат в сумі 9 136,1 млн грн, що на 1 127,3 млн грн більше планового показника.

Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав 14 874,3 млн грн, що на 1 428,2 млн грн більше запланованого.

Разом з тим, станом на 30 вересня 2021 року дебіторська заборгованість за реалізовану Товариством електричну енергію становить 5 591,0 млн грн. Неспроможність у здійсненні розрахунків основних гравців на ринку електричної енергії призводить до поступового зростання розриву між нарахованими доходами та фактично отриманими коштами, а також до зменшення обігових коштів Товариства, що впливає на його платоспроможність, виконання зобов’язань перед державою, кредиторами, контрагентами, реалізацію інвестиційних проєктів.

Попри складну ситуацію, яка утворилася на ринку з розрахунками за електричну енергію, Укргідроенерго, як сумлінний платник, за 9 місяців 2021 року сплатило податків, зборів та інших обов’язкових платежів (в т. ч. дивідендів) до бюджетів усіх рівнів у сумі 5 220,4 млн грн., що на 2 375,2 млн грн більше ніж за аналогічний період 2020 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!