RSS
Новости
5 ноября 2021, 21:32
Shell припинить переробку нафти в Німеччині в умовах декарбонізації
Нафтогазова компанія Royal Dutch Shell заявила, що планує перевести свій нафтопереробний завод Shell Rheinland у Весселінгу в Німеччині з сирої нафти на продукти з низьким або нульовим вмістом вуглецю з 2025 року.

Shell поставила за мету досягти нульового рівня викидів до 2050 року і перебуває під тиском після того, як голландський суд ухвалив, що вона має швидше поглибити заплановане скорочення викидів парникових газів.

Згідно з планами трансформації, комплекс Shell Energy and Chemicals Park Rheinland  стане підприємством, що спеціалізується на виробництві водню з відновлюваних джерел енергії, екологічно безпечного авіаційного палива та відновлюваному скрапленому біогазу (біо-СПГ).

Весселінг – один із двох майданчиків, що становлять нафтопереробний комплекс Shell Rheinland, та із загальної виробничої потужності в 340 тис. барелів на добу на нього припадає 150 тис. барелів на добу.

На заводах працює загалом 3000 осіб, половина з яких працює в Shell, а решта - у підрядних фірмах, і Shell заявила, що намагатиметься уникнути звільнень, оскільки робітників можуть переключити на інші робочі місця, перенавчити чи відправити на пенсію.

У липні Shell запустила найбільшу в Європі установку електролізу водню потужністю 10 МВт під назвою Refhyne у Весселінгу для виробництва екологічно чистого палива. Остаточне інвестиційне рішення (FID) для збільшення потужності з 10 МВт до 100 МВт ще не одержано, але фінансування такого переходу було схвалено Європейським Союзом.

Завод з виробництва синтетичного авіаційного палива та нафти з відновлюваних джерел енергії та біомаси у Весселінгу також очікує на остаточне інвестиційне рішення.

Марко Річрат, генеральний директор Shell Energy and Chemicals Park Rheinland, під час телефонної розмови з журналістами сказав, що має намір зберегти важливу роль НПЗ за допомогою нового портфеля.

Раніше повідомлялося, що нафтогазовий концерн Shell придбав роздрібно-збутову ВДЕ-енергокомпанію

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое