RSS
Новости
12 ноября 2021, 14:23
Аварійна допомога зі Словаччини до "БуОС" надходила протягом 2 годин
НЕК "Укренерго" 11 листопада вчергове запросила аварійну допомогу зі Словаччини потужністю 100 МВт електроенергії для підтримки частоти в Бурштинському енергоострові на вечірньому піку споживання.

НЕК "Укренерго" з 18:00 четверга завершила активацію аварійної допомоги в "острів Бурштинської ТЕС" зі Словаччини обсягом 100 МВт.

"О 18:00 завершено активацію аварійної допомоги для "острова Бурштинської ТЕС", - йдеться у повідомленні НЕК у Facebook у четвер.

Отже, аварійна допомога надходила протягом двох годин та становила 200 МВт-год.

Вона була активована з 16:00 величиною 100 МВт для забезпечення операційної безпеки та уникнення відключення споживачів "острова Бурштинської ТЕС".

Причиною активації допомоги НЕК назвала аварійне відключення через свищі в котлах о 4:14 блоку №9 та о 8:24 блоку №4 "ДТЕК Бурштинської ТЕС".

Водночас у НЕК зазначили, що перед активацією аварійної допомоги було достроково виведено з ремонту енергоблок №2 БуТЕС. Очікувалося, що після того, як його буде завантажено до потужності 100 МВт, аварійну допомогу в острів "БуТЕС" може буде деактивувати.

Нагадаємо, 2 листопада було активовано аварійну допомогу з Білорусі та Словаччини. Оператор системи передачі НЕК "Укренерго" назвав причиною її активації дефіцит потужності в Об'єднаній енергосистемі України та "острові Бурштинської ТЕС" у зв'язку з підвищеною аварійністю на енергоблоках теплових станцій.

Орієнтовний обсяг аварійної допомоги з Білорусі, що здійснювалася з 13:00 до 20:00, становить 3,5 тис. МВт-год, зі Словаччини до "БуОС", що тривала з 10:00 до 20:00, 800 МВт-год.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" знову попросило аварійну допомогу зі Словаччини через аварії на ТЕС

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое