RSS
Новости
12 ноября 2021, 15:10
ПАТ «Черкасиобленерго» сертифіковано до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 рр.
ПАТ «Черкасиобленерго» сертифіковано до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 рр. Відповідний сертифікат вручено за результатами перевірки стану підприємства за участю представників Державної інспекції з енергетичного нагляду у Черкаській області. Про це повідомила пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго».

ПАТ «Черкасиобленерго» сертифіковано до роботи в осінньо-зимовому періоді (ОЗП) 2021-2022 рр. Відповідний сертифікат вручено за результатами перевірки стану підприємства із залученням представників Державної інспекції з енергетичного нагляду у Черкаській області, яка відбувалася з 14 вересня по 9 листопада 2021 р. відповідно до Положення про порядок підготовки та оцінки готовності об’єктів електроенергетики. Під час перевірки здійснювалася комплексна оцінка готовності «Черасиобленерго»  до роботи в ОЗП  та безпечного розподілу електричної енергії у цей період.

«Безпека роботи нашого підприємства та надійне й стабільне постачання електроенергії споживачам в ОЗП – один з наших пріоритетів. Тому, починаючи з квітня цього року, усі  філії Товариства реалізовували заходи, спрямовані на забезпечення стабільної роботи у цей час. Сертифікація нашої повної готовності до роботи в ОЗП – це результат злагодженої та ефективної командної роботи колективу підприємства, - розповідає голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. -. Ми провели перевірку резервних джерел живлення диспетчерських пунктів і вузлів зв’язку, у тому числі на підстанціях 35-150 кВ. У кожному районі організоване цілодобове чергування аварійно-диспетчерських служб та оперативно-виїзних бригад. Крім цього були розроблені та погоджені графіки обмежень споживання електроенергії й потужності та графіки аварійного та погодинного відключення електричної енергії у разі виникнення дефіциту паливно-енергетичних ресурсів або виникнення аварійних ситуацій в енергетичній системі України».

Серед  проведених заходів - ремонт пошкоджених кабельних ліній напругою 6-10кВ, які живлять споживачів I-II категорій, об’єктів водопостачання, водовідведення та теплопостачання медичних закладів області. Перевірено протипожежний та технічний стан всіх підстанцій 35кВ та вище. Підготовлено автомобілі та механізми, у тому числі всюдихідну техніку для виконання аварійно-відновлювальних робіт.

Станом на 1.11.2021 р. профінансовано капітальних та поточних ремонтів на суму близько 30 млн. грн. В результаті відновлено 342 одиниці пошкоджених кабельних ліній; відремонтовано 1179,5 кілометрів повітряних ліній 0,4-154 кВ; замінено 3624 шт. опор повітряних ліній 0,4-20 кВ; замінено 17233 шт. ізоляторів на опорах повітряних ліній 0,4-154 кВ; замінено 263,14 кілометра проводу на повітряних лініях 0,4-20 кВ. Виконана розчистка трас повітряних ліній 0,4-154 кВ, за 10 місяців було розчищено 4028,7 км. Відремонтовано та приведено в належний технічний стан 102 трансформаторів 6-20 кВ. 

Особливу увагу в ході підготовки до ОЗП «Черкасиобленерго» традиційно приділило соціально-значущим об’єктам, які забезпечують життєдіяльність населення (об’єкти тепло-водопостачання, водовідведення, медичні заклади, в тому числі, де лікуються хворі на COVID-19). Позапланово проведені обстеження повітряних ліній 0,4-20 кВ та трансформаторних підстанцій 6-20/0,4 кВ, в тому числі й тепловізійний контроль контактних з’єднань, які задіяні в електропостачанні споживачів І-ІІ категорії, виявлені дефекти та зауваження усунуті в передбачені терміни.

Нагадаємо, що  за даними Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ПАТ «Черкасиобленерго» за рейтингом SAIDI, що є одним з основних показників надійності (безперервності) електропостачанняу 2020 р. зменшило кількість відключень на 43% порівняно з 2019 р. У 2021 р. підприємство продовжує утримувати лідируючі позиції у рейтингу SAIDI, посідаючи 11-те місце серед 25-ти операторів системи розподілу з показником індексу середньої тривалості довгих перерв в електропостачанні (SAIDI) у 252 хвилини.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое