RSS
Новости
12 ноября 2021, 17:19
В Honda вважають, що преференції для електромобілів дискримінують інші авто: офіційна заява
Японська компанія закликає американських споживачів виступити проти нового закону про податкові пільги для електромобілів.

Законопроєкт, який наразі розглядається американським Конгресом, передбачає різні розміри пільг для електромобілів, виготовлених на території США місцевими та «заїжджими» виробниками.

Зокрема, додаткову податкову пільгу у розмірі 4500 доларів отримає «Велика детройтська трійка», до якої входять Chrysler Group LLC, General Motors та Ford Motor Company. Тобто електромобілі марок, що їм належать, можна буде придбати зі знижкою у 12 000 доларів. Тоді як іншим доведеться задовольнятися федеральним податковим кредитом, що діє в даний час, у розмірі 7 500 доларів. Таким чином, на ринку будуть сформовані не рівні умови для американських на не дуже американських виробників.

Honda, яка виробляє автомобілі в Америці майже 40 років, вважає нові норми дискримінаційними та просить американських споживачів допомогти у забезпеченні рівних умов для всіх електромобілів, незалежно від марки, звернувшись до своїх представників у Конгресі.

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, Honda вже являється найекономічнішим американським виробником автомобілів із найнижчим рівнем викидів. Незважаючи на це компанія продовжить боротися із змінами клімату на планеті. Відповідно до стратегії розвитку Honda, до 2040 року всі доступні на ринку автомобілі марки будуть електрифікованими.

Раніше повідомлялося, що електромобілі та гібриди зайняли п'яту частину європейського ринку нових авто в III кварталі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое