RSS
Новости
19 ноября 2021, 11:36
Apple запланувала випустити безпілотний автомобіль без керма та педалей у 2025 році
Компанія хоче створити безпілотники, які будуть безпечнішими, ніж у Waymo та Tesla. Компанія прискорить виробництво електромобілів та «переорієнтує» проєкт, щоб одразу випустити безпілотні моделі.

Проєктом керуватиме Кевін Лінч, який у вересні очолив підрозділ безпілотних автомобілів. Компанія вже завершила основну роботу над чіпом для першого автомобіля. Він складається в основному з нейронних процесорів, які можуть опрацьовувати штучний інтелект.

Apple хоче створити автомобіль, який керується без допомоги рук. Але ще не відомо, чи компанія буде прибирати кермо, бо під час надзвичайних ситуацій люди можуть взяти управління на себе.

Для пасажирів у центрі салону буде встановлений планшет, схожий на iPad. Компанія розглядає, як один із варіантів інтер'єру, дизайн автомобіля Lifestyle від Canoo, де пасажири сидять з обох боків салону і дивляться один на одного.

Apple планує зробити свої автомобілі безпечнішими, ніж у Waymo та Tesla, щоб вони зберігали свою працездатність навіть при збоях. Також машини будуть сумісні з усіма зарядними пристроями у світі.

Раніше повідомлялося, що електрокросовер Kia Concept EV9 представлений офіційно - 480 км ходу, 27-дюймовий дисплей і трирядний салон, що трансформується.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vc.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!