RSS
Новости
19 ноября 2021, 17:50
Шмигаль каже, що не давав "незаконних вказівок" по виплатах "зелених" боргів
Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що ніколи не давав нікому "незаконних вказівок" щодо розрахунку за "зеленими" боргами перед виробниками відновлюваних джерел енергії.

Про це він сказав під час години запитань до уряду, відповідаючи на запитання нардепів.

Нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, зокрема, запитав у прем'єра щодо ситуації, що "зелені" борги почали покриватись, однак були перераховані не всім.

"Є дані, що ви особисто давали таку комаду. Якщо ви давали таку команду особисто, хто вам дав команду заблокувати перерахунок грошей конкретним компаніям (йдеться про ДТЕК ВДЕ - ред.)?", - запитав Гончаренко.

"За дорученням уряду "Укренерго" було випущено облігації на суму 825 млн дол, це відбувалось у відповідності до Меморандуму і домовленостей з виробниками ВДЕ. Тому говорити про те, що уряд не зацікавлений у виконанні Меморандуму із "зеленими" - це, як мінімум, некоректно. Це вважаю маніпуляцією, ми абсолютно зацікавлені.

Надзвичайно оперативно "Укренерго" обміняло валюту на гривню і перерахувало ДП "Гарантований покупець" 19,3 млрд грн. "ГарПок" станом на сьогодні направив 16,3 млрд грн виробникам ВДЕ. Урядом вживаються заходи для повного погашея заборгованості. Жодних незаконних вказівок мною ніколи не давалось і даватись не буде", - відповів він.

Раніше повідомлялося, що "ДТЕК ВДЕ" повідомила про невиплату "ГарПоком" коштів від "зелених" євробондів та ініціювала розслідування

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!