RSS
Новости
19 ноября, 21:28
У Фінляндії збудують гігантську вітрову електростанцію 455 МВт
Компанія OX2 оголосила сьогодні про підписання угоди про будівництво вітрової електростанції (ВЕС) потужністю 455,4 МВт у Лестіярві (Lestijärvi), Фінляндія, приблизно за 650 мільйонів євро, включаючи угоду про технічне та комерційне управління. Будівництво розпочнеться негайно.

Об'єкт буде придбано консорціумом фінських енергетичних компаній Kymppivoima Oy (65%), Oulun Energia (25%) та Kuopion Energia (10%).

Вітрова електростанція в Лестіярві стане найбільшою у Фінляндії та однією з найбільших наземних ВЕС у Європі. Вона складатиметься з 69 турбін потужністю 6,6 МВт і висотою 240 метрів від неназваного виробника і вироблятиме близько 1,3 ТВт*год електроенергії на рік, що відповідає приблизно двом відсоткам загального річного виробництва електроенергії у Фінляндії.

OX2 придбала права на проект у будівельного концерну YIT у лютому поточного року. Тоді потужність оцінювалася в 400 МВт, але після опрацювання проекту збільшилася до 455,5 МВт.

Будівництво вітрової електростанції планується завершити на початку 2025 року.

Проект буде реалізовано «без будь-яких державних субсидій».

OX2 також побудує мережну інфраструктуру для підключення ВЕС, включаючи підстанцію та 58-кілометрову лінію електропередачі 400 кВ.

За даними Фінської асоціації вітроенергетики, встановлена ​​потужність сектора у Фінляндії за підсумками 2020 року досягла 2,6 ГВт, а вироблення електроенергії вітровими електростанціями 7,8 ТВт*год.

Раніше повідомлялося, що у Фінляндії планують побудувати СЕС, потужність якої буде більше, ніж у всій сонячній генерації країни

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!