RSS
Новости
26 ноября 2021, 17:47
На Бурштинській ТЕС підводним дроном обстежують гідроспоруди
На ДТЕК Бурштинська ТЕС почали обстежувати гідротехнічні споруди за допомогою підводного дрона.

Новітній підводний дрон Chasing M2 використовується для більш швидких і точних вимірів. За його допомогою уже провели діагностику Берегової насосної станціїта гідротехнічних затворів.

Дроном Chasing M2 керували пілоти внутрішнього ремонтного підрядника «Інтеренергосервіс». Обстежили дно ковша глибинного водозабору на Береговій насосній станції Бурштинської ТЕС, гідротехнічні затвори дамби Бурштинського водосховища та енергоблоків.

«Для проведення подібного обстеження необхідно залучати професійних водолазів. А це значні фінансові та часові витрати. Тому використання дрона – чудовий альтернативний спосіб, який допомагає як і обстежити дно, так і отримати точні виміри глибини й інформацію про стан гідроспоруд. Пілоти Інтеренергосервісу уже показали нам на що здатні їхні літальні апарати, які обслідують станційне обладнання згори. Тепер черга за підводними обстеженнями, за результатами яких ми зможемо виявляти чи є дефекти, а також планувати очисні та ремонтні роботи на обладнанні гідроспоруд», – коментує Валерій Хом’яков, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Завдяки тому, що підводний дрон оснащений професійною відеокамерою, потужним світлом та лазерним вимірювальним обладнанням, енергетикам вдалося отримати якісну картинку дна й визначили обсяги та локації донних відкладень.

«Використання підводних дронів робить нашу роботу більш ефективною, бо є місця, куди людина фізично не може дістати. Для прикладу – труби діаметром 50-70 см, які можна оглянути зсередини. Дронами це робити набагато швидше та безпечніше, ще й без прив'язки до пори року», – розповідає Андрій Друзь, головний фахівець виробничо-технічного відділу Інтеренергосервіс.

Раніше повідомлялося, що ТЕС не змогли накопичити вугілля через літній обвал цін на електроенергію

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: galychyna.if.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое