RSS
Новости
3 декабря 2021, 09:00
Пожежа на ЮУАЕС, перший у світі "енергетичний острів", Запорізька АЕС вперше в історії досягла 100% потужності - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас головні новини за вчора

Спалахнув трансформатор на ЮУАЕС (фото)

Вчора, 30 листопада, о 7:56 на Южно-Українській АЕС спалахнув трансформатор, що призвело до автоматичного відключення системи шин та пуско-резервних трансформаторів. Про це повідомила пресслужба "Південноукраїнського енергокомплексу".

Біля узбережжя Данії хочуть створити перший у світі "енергетичний острів"

Острів-сховище буде розподільчим центром, звідки енергію доставлятимуть у Данію та найближчі країни. Потенційна потужність вітрогенерації складе 10 ГВт.

Запропоновані темпи електрифікації автомобільної галузі небезпечні та дорогі - автоконцерн Stellantis

У багатьох країнах Європи продажі нових машин з ДВС будуть заборонені вже з 2035 року, у Великобританії та Німеччині на п'ять років раніше. У концерні Stellantis, до якого входять такі марки, як Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Jeep, Maserati, Opel, Peugeot та інші, вважають, що такі терміни можуть зашкодити автомобільній галузі.

Запорізька АЕС вперше в історії досягла 100% потужності

Запорізька АЕС після підключення до енергосистеми 30 листопада енергоблока №2 вперше у своїй 37-річній історії вийшла на 100% завантаження встановленої потужності всіх шести енергоблоків, яке станом на 2 грудня становить 6040 МВт.

Євросоюз пропонує Україні компроміс щодо вуглецевого податку

Європейський Союз має можливість укладання окремих двосторонніх договорів про особливості використання Механізму вуглецевого коригування імпорту з країнами, які мають механізм ціноутворення на парникові викиди.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!