RSS
Новости
3 декабря 2021, 22:42
Нідерланди закриють одну з найбільших вугільних станцій
У Роттердамі (Нідерланди) закриють вугільну теплоелектростанцію на вугіллі. Про виведення з експлуатації Onyx Power Plant заявило Міністерство економіки і клімату.

Власник інфраструктурного об'єкта, американська інвестиційна компанія Riverstone, отримає 212 млн євро у вигляді субсидій на покриття витрат на закриття станції та її демонтаж.

Дане рішення є важливим кроком на шляху до реалізації "енергетичного переходу". Закриття допоможе Нідерландам досягти цільових показників у сфері клімату за рахунок різкого скорочення викидів вуглекислого газу. Експерти відзначають, що ця ТЕС входить в топ-10 найбільших «забруднювачів» атмосфери у країні.

Останні три вугільні електростанції в Нідерландах як і раніше будуть затребувані, коли виробленої за допомогою вітру і сонця енергії буде недостатньо. Повна відмова від вугільних ТЕС запланована на 2030 рік.

Задоволення рішенням закрити вугільну електростанцію Onyx в Роттердамі з метою досягти "кліматичних цілей" висловили екологічні організації Greenpeace Nederland, Urgenda і Milieudefensie, 1 грудня. "Електростанція в Роттердамі входить в десятку найбільших джерел викидів в Нідерландах", - заявила глава відділу клімату та енергетики Greenpeace Nederland Файза Улахсен. Greenpeace Nederland висловила надію, що електростанція скоро припинить роботу і що інші три вугільні електростанції в Нідерландах також скоро закриються.

Директор організації зі сталого розвитку Urgenda Марджан Міннесма заявила, що це рішення зайняло «дуже багато часу». "Це ще один крок у правильному напрямку, - сказала вона. - Залишилося ще три".

Лідер компанії Milieudefensie Кірстен Слевен назвала закриття вугільної електростанції "відмінною новиною".

Раніше повідомлялося, що Нідерланди встановили майже 3 ГВт сонячних електростанцій у 2020 році

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое