RSS
Новости
10 декабря 2021, 09:04
Позов проти України на 70 млн євро, виробництво е\е в Україні зросло на 6%, на Smart Factory 5G протестували електрокар - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас головні новини за вчора

Бельгійський виробник "зеленої" енергії звернувся до міжнародного арбітражу проти України на 70 млн євро

Виробник електроенергії із відновлювальних джерел SREW N.V. звернувся до міжнародного арбітражу з вимогами до України як мінімум на 70 млн. євро.

Сонячні електростанції зможуть працювати 50 років без заміни модулів

Виробники сонячних модулів сьогодні, як правило, дають гарантію продуктивності 25-30 років на свої продукти. Після закінчення цього терміну багато модулів все ще видають понад 80% своєї початкової потужності, і немає економічних причин для їх виведення з експлуатації. З погляду екологічної стійкості припинення їхньої роботи ще менш доцільно, оскільки продовження терміну служби зменшує обсяги відходів.

Виробництво електроенергії в Україні зросло на 6%

За січень-листопад 2021 року виробництво електроенергії в Україні склало 141,306 млрд кВт-годин, що на 5,8% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

DB Schenker зробив найбільше замовлення електровантажівок серед європейських перевізників

DB Schenker оформив попереднє замовлення на 1,5 тис. електричних автомобілів Volta Zero. На даний момент це найбільше замовлення серед європейських перевізників.

На першій в Україні Smart Factory 5G успішно протестували дистанційне керування транспортним засобом

На машинобудівному заводі «Корум Світло шахтаря» у Харкові проведено успішні тести електромобіля для дистанційного керування транспортними засобами через мережу 5G. Тестування електромобіля пройшло у рамках реалізації першого в Україні пілотного проекту цифрового підприємства Smart Factory 5G.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!