RSS
Новости
10 декабря 2021, 11:52
ArcelorMittal вклала 30 млн доларів у компанію з перероблювання вуглецю LanzaTech
Корпорація ArcelorMittal, один із найбільших виробників сталі у світі, вклала 30 млн доларів у компанію з перероблення вуглецю LanzaTech через інвестиційний фонд XCarb. Про це йдеться у повідомленні на сайті корпорації.

ArcelorMittal вклалася в LanzaTech у рамках розширення співпраці, зокрема, запровадження технології газової ферментації. Така технологія дозволяє вловлювати багаті вуглецем гази для їх подальшого перероблювання в екологічно чисті види палива і хімікати.

«Ми добре знаємо потенціал технологій, який допомагають нам декарбонізуватися та виробляти цінну продукцію з вуглецевмісних газів, що може сприяти декарбонізації інших секторів. Розширення нашої співпраці коштом цих інвестицій є наступним кроком», – повідомив Пінакін Чаубал, технічний директор ArcelorMittal.

ArcelorMittal оголосила про впровадження цієї технології у виробництві сталі на заводі ArcelorMittal Ghent, розташованому в Генті, Бельгія. Очікується, що вона дозволить підприємству скоротити викиди CO2 на 125 тис. т на рік. При цьому завод вироблятиме близько 80 млн літрів біоетанолу на рік. Його можна змішувати з бензином і використовувати як низьковуглецеве альтернативне паливо для транспорту.

ArcelorMittal продовжує будівництво заводу Carbalyst з уловлювання та повторного використання вуглецю вартістю 180 млн євро. Початок роботи підприємства очікується у кінці 2022 року.

ArcelorMittal має намір перейти на "зелене" виробництво сталі до 2050 року. Для цього компанія має намір вкласти 1,1 млрд євро у декарбонізацію виробництва у Бельгії.

Раніше повідомлялося, що італійський меткомбінат ArcelorMittal готується до водневих експериментів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!