RSS
Новости
10 декабря 2021, 18:04
Консультанти DB провели 7 енергетичних аудитів в АТ «Укрзалізниця»
Консультант АТ «Укрзалізниця» в галузі енергоефективності — компанія DB Engineering & Consulting – у серпні-листопаді цього року провела 7 енергетичних аудитів виробничих підрозділів компанії. Це перші результати роботи DB у рамках співпраці з АТ «Укрзалізниця» з розробки стратегії енергетичного менеджменту товариства за проєктом електрифікації української залізниці.

За результатами перших місяців роботи компанія DB надасть Укрзалізниці типові рекомендації для проведення енергетичних аудитів в усіх господарствах компанії. Також у першому кварталі 2022 року Укрзалізниця отримає аналітичні інструменти для аналізу споживання матеріально-технічних ресурсів та експертні рекомендації щодо управлінських рішень для фінансування енергоефективних заходів.

Крім того, компанія DB розробить для Укрзалізниці інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов’язань у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку за проєктом електрифікації залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка. Укрзалізниці також буде надано дорожню карту щодо отримання сертифікату ISO 50001 й навчання співробітників.

Ці заходи дозволять Укрзалізниці зменшити експлуатаційні витрати, підвищити якість і надійність  обслуговування залізничного транспорту та зменшити його вплив на навколишнє середовище. Завершити реалізацію проєкту планується у лютому 2023 року.

Нагадаємо, що DB Engineering & Consulting GmbH було визначено консультантом АТ «Укрзалізниця» в галузі енергоефективності за результатами тендерної закупівлі за правилами та процедурами ЄБРР. Для реалізації договору з DB спеціальний фонд акціонерів ЄБРР (СФА) погодився надати Укрзалізниці безповоротний ґрант у сумі близько 370 тис. євро, який повністю покриває суму оплати послуг консультанта.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив компанію PwC аудитором звітності "Енергоатому"

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!