RSS
Новости
17 декабря 2021, 09:31
Латвійські порти збільшили транзит російського вугілля на 194%
У листопаді 2021 року через три найбільші латвійські порти — Ризький, Вентспілський і Лієпайський — перевалили 489 тис. тонн вугілля, що на 194% більше за показники минулого року за той же місяць. Про це заявили у Міністерстві транспорту Латвії.

Як повідомили у відомстві, відновлення потоку вантажів вугілля через Латвію «вкотре підтверджує значущість латвійського транзитного коридору та привабливість портів для бізнесменів із Росії. Зростанню також сприяє світова кон'юнктура на ринку енергетичних ресурсів».

«Водночас ми маємо усвідомлювати, що портам та всім учасникам логістичного процесу необхідно активно працювати над залученням альтернативних вантажів, а також продовжувати роботу щодо збільшення доданої вартості у портах», – наголосив міністр транспорту Таліс Лінкайтс.

Раніше колишній віцепрезидент та член правління «Латвійської залізниці» Айварс Стракшас висловив припущення, що уряд Латвії свідомо віддає Росії потоки транзитних вантажів, що йдуть через порти Риги, Вентспілса та Лієпаї.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада продовжила мораторій на банкрутство держшахт

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rubaltic.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!