RSS
Новости
17 декабря 2021, 11:55
United Airlines планує замовити до 100 водневих електродвигунів
Американська авіакомпанія United Airlines Holdings Inc. інвестувала в британсько-американську ZeroAvia, що спеціалізується на виробництві електродвигунів з використанням водневих паливних елементів.

United Airlines у рамках угоди про купівлю частки акцій ZeroAvia планує замовити до 100 двигунів моделі ZA2000-RJ компанії, які сама ZeroAvia описує як двигуни з нульовими викидами.

Авіакомпанія повідомила, що двигуни будуть використані парами «як нове джерело енергії для існуючих регіональних літаків».

United Airlines зазначила, що планує укласти угоду на купівлю 50 двигунів із опціоном ще на 50. Авіаперевізник додав, що з 2028 року цю технологію можна буде інтегрувати до літаків.

У заяві глави авіакомпанії Скотта Кірбі говориться, що водневі електродвигуни «є одними з найперспективніших способів досягнення мети нульових викидів для невеликих літаків».

При цьому авіація вважається одним із секторів, які найбільше забруднюють атмосферу. Вчені та фахівці ведуть дискусії з приводу того, як нові технології та ідеї можуть зменшити шкоду, яку завдає авіація навколишньому середовищу, особливо в умовах, коли світ поступово виходить із кризи пандемії COVID-19 і люди починають більше подорожувати.

В окремій заяві United Airlines, зробленій у вівторок 14 грудня, йдеться, що авіакомпанія очікує, що її денна завантаженість під час різдвяних свят перевищить завантаженість у період до і після Дня Подяки, що є ознакою відновлення попиту на авіаперевезення, незважаючи на поширення нового штаму коронавірусу “омікрон”.

United Airlines прогнозує, що в період з 16 грудня по 3 січня вона перевозитиме близько 420 тис. пасажирів на день, тоді як у період свята Дня Подяки вона перевозила 400 тис. пасажирів на добу.

Раніше повідомлялося, що електродвигун Rolls-Royce для літаків досяг потужності 1 МВт

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое