RSS
Тренды
17 декабря 2021, 18:22
МЕА прогнозує рекордний попит на вугілля у 2022 році
Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) прогнозує, що попит на вугілля може досягти рекордних значень у 2022 році та залишатися на цьому рівні протягом двох років. Також, за прогнозами МЕА, цього року попит на вугілля збільшиться на 6% після торішнього падіння на 4,4%, але не перевершить рекордного рівня 2013-2014 років.

«Обсяг електроенергії, що виробляється вугільними електростанціями по всьому світу, наближається до нового рекорду за рік 2021-го, підриваючи зусилля щодо зниження викидів парникових газів. Потенційно 2022 року це може призвести до рекордного за весь час світового попиту», — зазначають в агентстві.

Вироблення електроенергії з вугілля вже 2021 року має досягти рекордного показника 10,35 тис. ТВт•год — зростання у порівнянні з 2020-м на 9%. На думку аналітиків МЕА, це пов'язано з тим, що попит на електроенергію в умовах відновлення економіки зростає швидше, ніж можливості екологічніших способів вироблення.

МЕА побоюється, що така тенденція завадить планам глобальної спільноти щодо переходу на вуглецеву нейтральність до середини століття, і закликає уряди негайно вжити заходів щодо зниження використання вугілля.

Раніше повідомлялося, що лідери ЄС обговорили високі ціни на енергоресурси, не змогли дійти загальних висновків

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kommersant.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!