RSS
Новости
24 декабря 2021, 15:19
Ще два судна з 150 тис. тонн вугілля прибувають в Україну
Цього тижня в Україну прибуває ще два судна класу "панамакс" з імпортним вугіллям. Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

"На додачу до чотирьох "панамаксів" з імпортним вугіллям, які вже прибули, повністю відвантажені або зараз прямують на українські ТЕС, ми зустрічаємо ще два судна. Загальний обсяг нових поставок складає майже 150 тисяч тонн. Окрім цього, компанія домовилась про додатковий, дев’ятий, "панамакс", - розповів генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв.

За даними компанії, перше судно із 75 тис. тонн вугілля, походженням із Колумбії, сьогодні прибуває в порт "Чорноморськ". Друге, із 72 тис. тонн палива із США, буде пришвартовано в порту "ТІС" на вихідних. 

Вугілля із п’ятого і шостого "панамакса" поповнять склади ТЕС "ДТЕК Енерго".

Нагадаємо, ДТЕК збільшив загальну кількість поставок вугілля морем до дев'яти суден. Це близько 618 тис. тонн вугілля для потреб українських ТЕС. Перше судно, законтрактоване компанією для потреб державних ТЕС "Центренерго", прибуло в Україну 20 листопада. Другий, третій та четвертий "панамакси", для потреб ТЕС "ДТЕК Енерго", прибули 5, 16 та 17 грудня.

З початку грудня компанія вже імпортувала морем майже 200 тис. т вугілля. Для стабільного проходження опалювального сезону на даний час компанією загалом законтрактовано понад 1 млн тонн імпортного палива.

Компанія також продовжує нарощувати видобуток українського вугілля – лише у листопаді на шахтах "ДТЕК Енерго" видобули майже 1,5 млн тонн вугілля марки "Г". За 11 місяців шахтарі компанії видобули понад 15,2 млн тонн вугілля.

Раніше повідомлялося, що МЕА прогнозує рекордний попит на вугілля у 2022 році

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!