RSS
Новости
24 декабря 2021, 19:22
ICU вивела на ринок України "зелені" облігації "Укренерго"
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) допустила до обігу в Україні "зелені" облігації НЕК "Укренерго" (ISIN 2404309754).

Про це повідомила прес-служба регулятора 24 грудня.

За даними на сайті НКЦПФР, ініціатором виведення стала інвестиційна група ICU, розміщення проходитиме на фондовій біржі "Перспектива".

Це означає, що облігації будуть враховуватися в Національному депозитарії, і їх можна купувати за гривні. Як відомо, українські інвестиційні фонди мають обмеження на купівлю цінних паперів за валюту.

Всього в Україні допущено до торгів уже 91 іноземний цінний папір.

Нагадаємо, 3 листопада НЕК "Укренерго" оголосило про успішне розміщення випущених під гарантії уряду п'ятирічних єврооблігацій на суму $825 млн (еквівалент 21,69 млрд грн) з прибутковістю 6,875%. Книгу заявок було перепідписано майже втричі.

Організаторами розміщення виступили BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs та Укрексімбанк, а фінансовими радниками та радниками зі сталого розвитку "Укренерго" виступили відповідно Rothschild&Cie з FinPoint та BNP Paribas.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) інвестував $75 млн у "зелені" облігації "Укренерго".

"Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних та міждержавних ліній електропередач, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни.

Раніше повідомлялося, що призначено нову наглядову раду НЕК «Укренерго»

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!