RSS
Новости
24 декабря 2021, 21:34
ОККО в 2021 році інвестувала 25 млн грн в облаштування сонячних панелей на своїх АЗК
Мережа ОККО в 2021 році інвестувала понад 25 млн. грн. в облаштування сонячних панелей на своїх автозаправних комплексах.

Про це повідомила прес-служба компанії.

За її даними, завдяки цьому сонячні панелі були встановлені ще на 50 АЗК компанії, всього таких комплексів уже 63. У т.ч. у Львівській області – 15, сумарно у Київській області та столиці – 15, в Одеській та Закарпатській областях – по 5.

2022 року ОККО планує продовжити облаштування своїх АЗК сонячними панелями.

Сумарні проектні сонячні потужності ОККО становлять нині близько 1,4 МВт. Обсяги електроенергії, які вони здатні виробити протягом року, дозволяють зберегти понад 1000 тонн умовного палива з невідновлюваних джерел.

У прес-службі уточнюють, що електроенергія, яка виробляється, використовується для покриття власних потреб АЗК в енергоресурсах. У літні місяці їх потужностей вистачає, щоб середній за розміром автозаправний комплекс міг би повністю забезпечити себе власною електроенергією.

"Наша компанія і надалі активно розвиватиме цей напрямок. Ми розглядаємо його не тільки в контексті економічної вигоди, а й з точки зору розвитку альтернативних джерел енергозабезпечення, збереження вичерпних ресурсів, як у рамках компанії, так і в країні в цілому", – відзначив віце-президент ОККО з розвитку та технічного забезпечення Олександр Гегедиш.

Нагадаємо, перша сонячна електростанція на даху станцій ОККО з'явилася у 2017 році на київському автозаправному комплексі на проспекті Академіка Палладіна. Ця СЕС досі залишається однією з найбільших у мережі: її потужність – 50 кВт, а загальна площа покриття фотомодулями – 325 кв. м.

Компанія також встановила найбільшу на Західній Україні фасадну сонячну електростанцію на базі свого центрального офісу у Львові. Конструкція складається з майже 1 тис. сонячних панелей, закріплених не лише на даху, а й на поверхні фасаду 7-поверхової будівлі.

Мережа АЗК "ОККО" ("Концерн Галнафтогаз") входить до складу OKKO Group. Є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, яка налічує 420 автозаправних комплексів.

У структурі компанії діє найбільша мережа закладів харчування у дорозі, що працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим оптом, надають послуги з експертизи якості палива, зберігання та транспортування нафтопродуктів.

У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, одна ДПС, Херсонський нафтоперевалочний комплекс, 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, серед міноритарних – Європейський банк реконструкції та розвитку.

Раніше повідомлялося, що мережа ОККО встановила дахові сонячні електростанції потужністю від 15 до 50 кВт кожна

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое