RSS
Новости
31 декабря 2021, 09:09
Перший літій-іонний акумулятор, повністю зібраний на європейській фабриці, Україна отримає 150 млн. євро на зелену енергетику, Казахстан побудує нову АЕС - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас головні новини за вчора

Northvolt випустила перший літій-іонний акумулятор на шведській гігафабриці

Шведська компанія Northvolt оголосила про початок випуску літій-іонних акумуляторів на своїй гігафабриці Northvolt Ett на півночі Швеції. За заявою компанії, це новий розділ історії європейської промисловості. Акумулятор був уперше повністю спроєктований, розроблений та зібраний на одному заводі компанією суто європейського походження.

Україна отримає від Німеччини 150 млн. євро на зелену енергетику

Німеччина виділить Україні 150 млн. євро на розвиток зеленої енергетики для підтримки її енергетичної незалежності. Про це заявив віцеканцлер ФРН, федеральний міністр економіки та захисту клімату Роберт Хабек.

Влада Казахстану запланувала будівництво атомної електростанції на тлі міграції майнерів з Китаю

У жовтні 2021 року країна стала другою у світі за обсягом майнінгу біткоїну. Влада країни розпочала обговорення будівництва після розрахунку коштів виробництва та споживання електроенергії. АЕС потрібна, щоб забезпечити електрикою населення та економіку, заявив міністр енергетики республіки Магзум Мірзагалієв. Будівництво може тривати до 10 років.

Укргідроенерго очолило рейтинг найприбутковішидержавних х компаній

Найбільша гідрогенерувальна компанія країни Укргідроенерго зайняла перше місце у рейтингу державних компаній, які продемонстрували найкращі фінансові результати за підсумками дев'яти місяців 2021 року. За цей період компанія одержала прибуток 9,14 млрд. грн.

The Good Plastic Company: Наша мета - щоб предмети, які зараз виготовляються з первинного пластику та деревини, можна було створити з переробленого матеріалу

The Good Plastic Company переробляє пластик та створює екологічний та функціональний матеріал. Результатом є пластикові плити, які застосовують дизайнери та архітектори в оформленні інтер'єрів, виробництві меблів та предметів побуту. Наприклад, облицьовують ними магазини, створюють стільниці та інші частини меблів. Засновник компанії, Вільям Чижовський, вчив математику, філософію та розпочав свій шлях у бізнесі з торгівлі.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое