RSS
Новости
31 декабря 2021, 09:50
Питання оплати боргу перед "ДТЕК ВДЕ" буде вирішена за результатами перевірок – глава "ГарПока"
Питання оплати компанії "ДТЕК ВДЕ" за вироблену електроенергію з коштів від розміщення зелених облігацій НЕК "Укренерго" буде вирішено за результатами перевірок правильності нарахувань. Про це повідомив в.о. директора ДП "Гарантований покупець" Андрій Пилипенко.

"Можу запевнити вас – ці гроші на рахунку є. Коли вони будуть виплачені – залежатиме від того, коли буде встановлена ситуація щодо цих грошей. Сьогодні переді мною два кардинально різні управлінські рішення попередніх керівників. Це рішення першого директора, який сказав, що у нього з розрахунками все нормально, що вони правильні, і треба виплачувати всім кошти. Є рішення наступного директора, який стверджував, що існують певні помилки в нарахуваннях", – сказав Пилипенко в інтерв’ю Енергореформі.

За його словами, на сьогодні з перевіркою працює міжвідомча робоча група, внутрішня робоча група, а також призначено перевірку з боку НКРЕКП.

Крім того, глава "ГарПока" зазначив, що звернувся з ініціативою про перевірку діяльності підприємства при зміні його керівництва, як це передбачено статутом, до Кабінету міністрів.

"Задля того, щоб це було об’єктивно для всіх учасників ринку, бажано, щоб остаточно крапку поставив якийсь сторонній суб’єкт. Робоча група при Мінекономіки чи перевірка, призначена КМУ або НКРЕКП. Так, ви робите правильно, або ні, неправильно, скоригуйтеся тут", – пояснив позицію Пилипенко.

Він також уточнив, що перевірки стосуються всіх понад 900 контрагентів, яким були здійснені нарахування, аби переконатися в їхній правильності чи побачити помилки.

Разом з тим він висловив сподівання, що компаніям, які вже отримали кошти, не доведеться, наприклад, їх повертати.

"Я сподіваюся, що цього не відбудеться, але треба перевірити правильність нарахувань", – зауважив глава "ГарПока".

При цьому він висловив бажання якомога швидше закрити питання виплат і залагодити конфлікт.

"Я б дуже хотів прискорити цей процес, бо конфлікт не потрібен нікому. "ГарПоку" дуже складно стало та ефективно функціонувати в умовах цього конфлікту", – зазначив його нинішній керівник.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!