RSS
Новости
31 декабря 2021, 15:48
Об'єднання ОЕСУ з Європою не потребує будівництва нової інфраструктури – ENTSO-E
НЕК «Укренерго» опублікувала стислий огляд дослідження синхронного об'єднання енергосистем континентальної Європи та України/Молдови, проведеного Консорціумом ОСП ENTSO-E.

Метою дослідження було вивчення можливості синхронізації енергосистеми України та Молдови з енергосистемою континентальної Європи, а також визначення можливих технічних перешкод на шляху синхронізації, а також заходи щодо їх усунення.

Ключовий висновок дослідження – синхронізація енергосистем України та Молдови з енергооб'єднанням країн континентальної Європи ENTSO-E можлива.

Це об'єднання можливе без додаткових заходів та будівництва чи модернізації інфраструктури.

29 грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) затвердила зміни до Кодексу системи передачі. Це дозволить провести системні випробування у ізольованому режимі роботи Об'єднаної енергосистеми (ОЕС) України у складі енергосистем України та Молдови з енергосистемою континентальної Європи (ENTSO-E).

Перед приєднанням до ENTSO-E Україна має пройти ізольований режим, коли енергосистема країни (ОЕС) фізично від'єднається від енергосистеми Білорусі та РФ.

Раніше повідомлялося, що Україна близька до інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое