RSS
Новости
14 января, 09:05
Хакерська атака на електрокари Tesla, індустріальний парк на Харківщині, потужність ВЕС в Україні зросла на третину - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

19-річний хакер зламує електромобілі Tesla по всьому світу

Підліток-дослідник стверджує, що виявив “діру” у програмі моделей Tesla. І завдяки цьому віддалено зламав понад два дюжини електромобілів в 13 країнах.

На Харківщині з'явиться індустріальний парк із заводами з виробництва біогазу, біодизелю та сміттєсортувальною лінією

Індустріальний парк «Земля та вода» займатиме 23 гектари. Його створення ініціює Валківська міська рада Харківської області. З цією метою розробили інвестиційний проект будівництва заводів з вироблення біогазу, метанолу, біодизелю, оцтової кислоти та сміттєсортувальної лінії вартістю понад 30 млн. доларів.


На АЕС у Південній Кореї сталося автоматичне відключення реактора

Реактор на АЕС "Ханіль" у Південній Кореї автоматично відключився у четвер через несправність у системі охолодження. Витоків радіації немає.


У США запропонували використовувати плавучі АЕС для вироблення "зеленого" палива

Американська енергетична компанія EPRI пропонує використовувати вироблену ними електроенергію для вироблення «зеленого палива» – зрідженого водню та аміаку. Суть ідеї полягає у розширенні робочих функцій ядерного реактора: від ключового елемента пропульсивної системи до джерела порівняно недорогої електричної енергії, яку можна використовувати для виробництва вторинного енергетичного продукту.


Потужність ВЕС в Україні за підсумками 2021 р. зросла майже на третину, СЕС – менш як на 5%

У 2021 році в Україні встановлено 731 МВт потужностей відновлюваних джерел енергії (ВІЕ), які отримали "зелений" тариф (Feed-in tariff), тоді як у 2020-му цей показник був майже вдвічі вищим – 1337 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!