RSS
Новости
14 января 2022, 10:10
В Індії побудують ВДЕ-електростанцію потужністю 100 ГВт та водневу «екосистему» ​​
Reliance Industries Limited (RIL), найбільша індійська компанія приватного сектору, підписала меморандум про взаєморозуміння з урядом штату Гуджарат на загальну суму інвестицій у розмірі 5,955 трильйонів рупій (80 млрд доларів США), які покликані створити 10 мільйонів робочих місць у штаті.

Більшість цих коштів має піти на будівництво електростанції потужністю 100 ГВт, що працює на основі відновлюваних джерел енергії, та розвиток «зеленої водневої екосистеми». Побудувати проєкт збираються протягом 10-15 років. RIL розпочала пошук землі для розміщення об'єктів.

Згадана екосистема допомагатиме малим та середнім підприємствам, заохочуючи використання поновлюваних джерел енергії та зеленого водню.

Крім того, RIL інвестує у нові виробничі потужності:підприємство з випуску сонячних модулів (полікремній, пластини, елементи та модулі); заводи з виробництва електролізерів, акумуляторів та паливних елементів.

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді на кліматичній конференції COP26 заявив, що Індія стане вуглецево-нейтральною країною до 2070 року. У рамках заяви також було зазначено, що до 2030 року Індія задовольнятиме 50% своїх потреб в енергії коштом відновлюваних джерел. Потужності, які не пов'язані з викопним паливом, зростуть до 500 ГВт.

Влітку 2021 року встановлена ​​потужність ВДЕ в Індії (без урахування великих ГЕС) перевищила 100 ГВт.

Раніше повідомлялося, що Індія планує припинити будівництво нових вугільних електростанцій

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое