RSS
Тренды
14 января, 11:03
Німеччина оприлюднила нові заходи щодо досягнення 80% енергобалансу відновлюваних джерел енергії
Німеччина повинна буде знизити споживання енергії на 20-25% і збільшити частку відновлюваних джерел енергії у своєму енергобалансі до 80% до 2030 року. Як зазначається у доповіді Про захист клімату опублікованій Федеральним міністерством економіки та захисту клімату, це необхідно задля скорочення викидів парникових газів на 65% до 2030 року порівняно з рівнем 1990 року.

У звіті міститься кілька рекомендацій, у тому числі збільшення обсягу торгів на відновлювані джерела енергії(особливо для обсягів, специфічних для технологій), підвищення визначеності планування для установок на відновлюваних джерелах енергії і "закон про вітер на землі", що передбачає виділення у середньому 2% земель федеративної одиниці і спільноти для вітроенергетики, з метою досягнення більше 100 ГВт берегової вітрової потужності до 2030 року.

Що стосується морської вітроенергетики, то вона націлена на 30 ГВт до 2030 року, 40 ГВт - до 2035 року і не менше 70 ГВт - до 2045 року. Звіт також спрямований на розвиток сонячної енергетики за допомогою пакету, що зобов'язує оснастити всі нові комерційні та приватні будівлі сонячними панелями, збільшити порогові значення тендерів і прискорити процедури планування та затвердження, щоб додати 20 ГВт річної сонячної потужності і досягти 200 ГВт сонячної потужності у 2030 році.

Німеччина також прагне створити основу для збільшення обсягу відновлюваної електроенергії за конкурентоспроможними цінами, перевівши фінансування надбавки EEG, яка фінансує розвиток відновлюваних джерел енергії, з кінцевих споживачів до федерального бюджету з 2023 року. Вона також буде прагнути створити кліматично нейтральні процеси промислового виробництва з наданням вуглецевих контрактів на різницю у якості центрального інструменту підтримки перетворень у промисловості. Що стосується опалення, то Німеччина планує виробляти 50% тепла кліматично нейтральним способом і експлуатувати кожну новостворену систему опалення не менше ніж на 65% на поновлюваних джерелах енергії.

Німеччина також націлена розробляти нову кліматично нейтральну стратегію будівництва, створити федеральне фінансування ефективних теплових мереж (BEW) і переглянути Закон про енергетику будівель для досягнення кліматичної нейтральності до 2045 року. Нарешті, в 2022 році країна перегляне національну водневу стратегію і запустить додаткові програми фінансування.

За останнє десятиліття викиди парникових газів у Німеччині скоротилися у середньому на 15 млн тонн CO2eq/рік за, а до 2030 року вони повинні скоротитися на 36-46 млн тонн CO2eq/рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!