RSS
Новости
14 января 2022, 15:14
Найзакредитованіший забудовник у світі Evergrande випустив свій перший електромобіль
Китайський забудовник Evergrande, який опинився на межі дефолту через борги, вирішив виробляти електрокари. Компанія планує зробити автовиробництво своїм основним бізнесом у найближчі 10 років.

Evergrande випустила електричний позашляховик Hengchi 5 на 12 днів раніше запланованого терміну.

Компанія розробляла й інші моделі марки Hengchi, але це єдина, яка надійшла до масового виробництва. За даними South China Morning Post, автомобіль може проїхати близько 700 км на одному заряді і коштує менше ніж 200 тисяч китайських юанів (близько $31,45 тисячі).

У серпні 2020 року Evergrande заявила, що хоче стати "найбільшим виробником електромобілів у світі" протягом трьох-п'яти років. До 2025 року компанія планує постачати 1 млн електромобілів на рік, а до 2035 року - 5 млн. Найбільший конкурент, Tesla у 2021 році поставила близько 936 тисяч автомобілів.

У жовтні 2021 року гендиректор Evergrande Хуей Ка Янь заявив, що компанія хоче зробити електромобілі своїм основним бізнесом у найближчі 10 років.

Раніше повідомлялося, що Evergrande, найбільший у Китаї гравець на ринку нерухомості, інвестує $23 млрд у виробництво електромобілів та акумуляторів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vc.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое