RSS
Новости
14 января, 15:44
Вибіркові невиплати компаніям ВДЕ сильно відлякують приватних інвесторів, - експерт
Американський аналітичний центр Atlantic Council вважає, що непередбачувані дії уряду України щодо приватних компаній відлякують інвесторів та змушують їх залишати Україну.

Про це заявив спеціаліст з економіки Східної Європи та старшого наукового співробітника Atlantic Council Андерс Аслунда.

"При нормальній роботі уряду, вибіркова невиплата однієї компанії неприпустима, тому що це сильно відлякує приватних інвесторів", - сказав він, прокоментувавши ситуацію із блокуванням виплат компаніям ДТЕК ВДЕ.

Аслунд зазначив, що також великий канадський інвестор у ВДЕ був змушений відкликати свій проект у Наддніпрянщині, оскільки вони без пояснення причини не були підключені до мережі для ВДЕ, при тому що президент Володимир Зеленський обіцяв їм "інвестиційну няню".

Він додав, що нещодавно Офіс генерального прокурора заморозив рахунки ArcelorMittal, чим заблокував її роботу, а велика нафтова компанія Vitol вийшла з Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited, продавши свою частку у розмірі 50% акцій українському бізнесменові Віктору Пінчуку.

"Отже, ми бачимо, що приватні інвестори тікають, тому що не знають, що робитиме уряд. Вони не знають, які умови, тому що уряд виступає за популізм і проти ринкових правил", - підсумував Аслунд.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rbc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!