RSS
Новости
14 января, 16:37
Споживання біопалива скоротиться в ЄС до 2031 року – прогноз
Попит на біопаливо в Європейському союзі скоротиться до 2031 року, оскільки транспортний сектор відходить від викопного палива.

У своєму сільськогосподарському прогнозі на 2021-2031 роки Комісія прогнозує, що споживання біодизельного палива в ЄС скоротиться на 24% до 14,3 мільярда літрів у 2031 році після піку у 18,9 мільярда літрів у 2023 році.

На використання біоетанолу це вплине менше, оскільки він також використовується з непаливною метою, але все одно скоротиться на 10% до 6,4 мільярда літрів у 2031 році після збільшення до 7,1 мільярда літрів у 2023 році.

Зниження виробництва біодизельного палива в основному вплине на використання пальмової олії через більш суворі критерії стійкості, в той час як очікується, що споживання ріпакової олії залишиться стабільною, яка становить близько половини вихідної сировини для біодизельного палива, йдеться у звіті.

Відповідно до директиви ЄС щодо відновлюваних джерел енергії, паливо на основі пальмової олії має бути припинено до 2030 року, оскільки блок класифікував пальмову олію як таку, що призводить до надмірної вирубки лісів, що викликало протест двох найбільших світових виробників Малайзії та Індонезії.

Очікується, що імпорт пальмової олії в ЄС скоротиться до 4 млн. тонн до 2031 року з 6,5 млн. тонн у 2021 році, причому більша частина зниження пов'язана з падінням попиту на біодизельне паливо, йдеться в повідомленні Комісії.

Раніше повідомлялося, що у Швеції продовжили податкові пільги для виробників біопалива

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukragroconsult.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!