RSS
Новости
14 января, 21:35
Не пікапами єдиними: Rivian займеться виробництвом електровелосипедів
Компанія подала заявку на розширення своєї торгової марки на нову категорію продукції. Зокрема, Rivian Automotive планує зайнятися випуском електробайків та деталей для них (сидінь, шестерень, ланцюгів, коліс, покришок, гальм тощо).

Також у заявці вказані спеціально адаптовані для велосипедів електричні компоненти, а саме акумуляторні батареї, контролери двигунів, електродвигуни, органи управління дросельною заслінкою, датчики допомоги педалям, дисплеї, джгути проводів, зірочки та касети.

Однак, реєстрація заявки зовсім не гарантує, що електробайки з логотипом Rivian будь-коли з’являться на ринку. Не виключено, що американська компанія піде шляхом Porsche, яка випустила два електровелосипеди разом з Taycan Cross Turismo, й пропонуватиме електробайк як аксесуар для пікапа R1T. Зокрема, до списку опцій пікапа включено похідну кухню за 5000 доларів, з висувається з відсіку у вантажній платформі.

Серійне виробництво пікапа Rivian R1T стартувало лише три місяці тому, хоча вперше про модель заговорили ще у листопаді 2018 року. До кінця 2021 року компанія планувала випустити 1200 електромобілів, але трохи не дотягла до поставленої мети. За даними виробника, всього вдалося зібрати 1015 пікапів та кросоверів. З них клієнтам доставили лише 920 одиниць.

Цього року компанія планує випустити близько 45 000 електромобілів, а наступного — вже 105 000. Також у Rivian підписано контракт на постачання 10 000 електровантажівок американському інтернет-рітейлеру Amazon.

Раніше повідомлялося, що Rivian побудує власну мережу з 3500 швидкісних електрозаправок потужністю від 200 кВт

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!