RSS
Новости
21 января, 14:17
USAID передав Луганському енергетичному об’єднанню профільне обладнання на суму понад 7,7 мільйонів гривень.
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) передало ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» профільне обладнання на загальну суму понад 7,7 мільйонів гривень. USAID створює необхідні умови для забезпечення безперебійного енергопостачання для більш ніж 340000 побутових та 8000 комерційних споживачів на території Луганської області, що контролюється Урядом України, і тим самим сприяє зміцненню енергетичної безпеки України.

На лінії розмежування розташовані близько 300 кілометрів ліній електропередачі, які обслуговує ТОВ «Луганське енергетичне об‘єднання» (ЛЕО). Ризики в цій зоні – і для персоналу, і для обладнання - вищі,  так само як відповідальність за забезпечення безперебійного енергопостачання стратегічних об’єктів і об’єктів критичної інфраструктури. Щоденно співробітники ЛЕО виконують планові й аварійні роботи з усунення пошкоджень та оперативного відновлення електропостачання. 

За словами Шукру Богута, старшого радника з питань енергетики місії USAID в Україні, «в результаті збройного конфлікту єдиний оператор енергорозподільчої системи у Луганській області втратив значні матеріальні активи. USAID відгукнувся на прохання ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» щодо надання спеціалізованого обладнання, необхідного для підтримання існуючої інфраструктури та захисту робітників, які займаються обслуговуванням енергетичних мереж. Обладнання, яке сьогодні USAID передає ТОВ ЛЕО сприятиме захисту об’єктів критичної інфраструктури на сході України, зміцненню енергетичної безпеки України та покращить якість постачання електроенергії для споживачів».

У переліку профільного обладнання, яке USAID передав єдиному оператору розподілу електричної енергії у Луганській області - все необхідне для верифікації місць пошкодження мереж та усунення пошкоджень.

У списку переданого обладнання також  багатофункціональні вимірювальні прилади, аналізатори якості електроенергії, вимірювачі параметрів силових трансформаторів, тераомметри, мегаомметри, мілівольтметри змінного струму, цифрові мультиметри, вольтамперфазометри, генератори технічної частоти, цифрові осцилографи, мости змінного струму, генератори звукової частоти, мікроомметри, вольтамперфазометри, вольтметри, мультиметри, цифрові рефлектометри, аналізатори електричної мережі і тепловізор для енергоаудиту FLIR T860. Ну і на додачу – потужні бензопили і кущорізи для розчищення трас ліній передачі, а також - комплекти захисних костюмів для проведення робіт, пов’язаних із ризиком виникнення електричної дуги.

За словами тимчасового виконувача обов’язків директора ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Володимира Грицая, «отримане обладнання дасть можливість автоматизувати виконання необхідних завдань та забезпечить дистанційне проведення діагностичних випробувань, зменшуючи потребу для персоналу у відвідуванні об'єктів на потенційно небезпечних ділянках уздовж лінії розмежування».

Обладнання, придбане коштом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ),  буде використовуватись Луганським енергетичним об’єднанням для оперативного усунення пошкоджень електромереж, відновлення та покращення електропостачання, вдосконалення комерційного обліку електроенергії.   

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!