RSS
Новости
21 января, 17:24
Ексголова ДІЯРУ оскаржує своє звільнення у суді
До Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшов позов від Григорія Плачкова щодо поновлення його на посаді голови Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ).

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом, повідомила пресслужба суду.

"Серед позовних вимог зазначено: визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету міністрів, а також наказ Держінспекції про звільнення позивача. Окрім цього позивач просить визнати протиправними дії міністра енергетики Германа Галущенка, які полягають у проведенні оцінювання та внесення відповідних пропозицій щодо оцінювання службової діяльності державного службовця, а саме голови Держатомрегулювання – головного інспектора з питань ядерної та радіаційної безпеки України Григорія Плачкова на розгляд до Кабінету міністрів України", - йдеться у повідомленні. 

Плачков також просить визнати протиправним та скасувати розпорядження уряду в частині затвердження висновку щодо даного оцінювання.   

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету міністрів України №1606 від 9 грудня 2021 року затверджено негативну оцінку результатів службової діяльності у 2021 році голови ДІЯРУ Григорія Плачкова. Міністр енергетики Герман Галущенко звинуватив інспекцію у "затягуванні ліцензування" реакторної технології АР-1000, відмові видачі ліцензії на діяльність Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, а також саботуванні вибору майданчиків для будівництва нових АЕС. Як наслідок, Плачкова звільнили.

Сам ексголова ДІЯРУ відкидає усі звинувачення на свою адресу. 

Раніше повідомлялося, що звільнено голову ДІЯРУ Григорія Плачкова

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!