RSS
Новости
28 января, 09:04
Дата-центр на базі Рівненської АЕС, рекордний прибуток Tesla, Гарантований покупець продав "зелену" е\е для побутових споживачів - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

 

 
 На Рівненській АЕС завершилося проєктування центру обробки даних (ЦОД) та ведеться підготовка до державної експертизи проєкту. Після цього остаточне рішення щодо будівництва та фінансування будівництва ЦОД прийматиметься дирекцією НАЕК «Енергоатом».

 
 
Глава іспанської електроенергетичної компанії Acciona Energía Рафаеля Матео дав інтерв'ю з питань зеленого водню. Матео негативно ставиться до ідеї ввозити до Європи водень з інших країн. Електричні компанії зацікавлені у максимальному збільшенні своїх потужностей ВДЕ, які можна використовувати також для виробництва зеленого водню. 

 
Компанія не випускатиме нових моделей у 2022 році, а зосередиться на розширенні виробництва.
 

Рада з електроенергетики Китаю (CEC) опублікувала попередні статистичні дані про розвиток електроенергетики у 2021 році. Станом на кінець грудня встановлена ​​потужність електроенергетики країни становила приблизно 2377 ГВт, що на 7,9% більше, ніж наприкінці 2020 року. 

 
ДП "Гарантований покупець" переорієнтується на продаж "зеленої" електроенергії для кінцевих споживачів. Про це повідомила пресслужба підприємства.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!