RSS
Новости
28 января 2022, 10:31
Зимові Олімпійські ігри у Китаї обслуговуватимуть 212 водневих автобусів
У Пекіні зимові Олімпійські ігри 2022 року обслуговуватимуть 212 автобусів на водневих паливних елементах. Експлуатацію інноваційних автобусів забезпечить Пекінська група громадського транспорту.

Автобуси на водневих паливних елементах відіграватимуть важливу роль у забезпеченні безперебійної роботи змагань, а також у скороченні викидів вуглецю.

Крім того, автобуси на водневих паливних елементах будуть використовуватися не лише під час проведення змагань у Яньціні (район міського центрального підпорядкування Пекіна), а й у повсякденній експлуатації для декарбонізації транспортного сектора регіону.

Ще у 2020 році було оголошено про укладання контракту з компанією Air Liquide на постачання водневого обладнання та будівництво водневої заправної станції для обслуговування автомобілів на паливних елементах під час Ігор 2022 року.

Компанія Cummins також випробовувала свої водневі паливні елементи на 74 автобусах, що курсують дорогами міського округу Чжанцзякоу у період підготовки його до зимових Олімпійських ігор. Після олімпіади всі ці проекти будуть працювати на розвиток водневої економіки Китаю.

Раніше повідомлялося, що General Motors вирішила випускати мобільні електростанції на водні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое