RSS
Новости
28 января 2022, 21:35
Foxconn розпочне контрактний випуск електромобілів влітку 2022 року
Тайванська компанія Foxconn, відома своїми послугами зі збирання iPhone, підтвердила підготовку до випуску електричних пікапів Endurance від Lordstown Motors. Американський завод Foxconn організує виробництво електромобілів найближчими місяцями, після чого почне розсилати Endurance першим клієнтам Lordstown. Перші поставки призначені на другу половину цього року.

Lordstown Motors та Foxconn покладаються на незвичайний формат співпраці. 2018 року автомобільний стартап придбав у General Motors підприємство в Лордстауні, штат Огайо, і збирався налагодити там випуск власних електромобілів. Проте, зважаючи на все, стартап не впорався з поставленим завданням, після чого продав завод за 230 млн дол. компанії Foxconn. Остання запустила підготовку заводу до контрактного виробництва електромобілів, причому Lordstown зарезервувала на невідомий термін його потужності.

Таким чином Lordstown вдалося зберегти автомобільний бізнес та майданчик для виробництва. Але за стратегічно важливі рішення щодо заводу тепер відповідає Foxconn — контрактний виробник із Тайваню допомагає стартапу налагодити ланцюжки поставок, веде переговори з постачальниками комплектуючих та керує самим заводом, не будучи материнською компанією Lordstown.

За словами Янга Лю, голови Foxconn, такий варіант партнерства виявився продуктивним для обох сторін. Тайванська компанія вже готується до виробництва тестової партії електричних пікапів Endurance від Lordstown. Якщо Foxconn не змінить заявлений графік, завод налагодить стабільний випуск електромобілів ближче до другої половини цього року. Тоді ж машини почнуть надходити першим покупцям.

Крім випуску пікапів Lordstown, Foxconn також працює над власними електромобілем, але ці проекти не пов'язані між собою.Діяльність компанії на території США поки що обмежена виробництвом Endurance, у той час як електрокар Foxconn буде поставлятися через китайських та тайванських партнерів і націлений на країни Азії.

"Наш електромобіль власної розробки почне свій шлях у Гаосюні, південний Тайвань, а електричні пікапи, виготовлені у співпраці з Lordstown у США, почнуть постачатись у другій половині цього року", - пояснив голова Foxconn.

Що стосується самого Endurance, то модель Lordstown Motors – це електричний пікап, який конкуруватиме з Tesla Cybertruck та Ford F-150 Lightning. Електромобіль заявлений із потужністю 600 л. с., запасом ходу 400 км і доступною ціною 52 тис. долларів.

Раніше повідомлялося, що Foxconn купить завод і переробить його під виробництво процесорів для електрокарів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое