RSS
Новости
4 февраля, 09:05
Воднева стратегія Orlen, що чекає на вітроенергетику в 2022 році, в Іспанії побудують 2 ГВт електролізерів - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

В Японію з Австралії вирушив перший у світі танкер для перевезення рідкого водню

Перший у світі танкер для перевезення рідкого водню Suisa Frontier, розроблений компанією Kawasaki Heavy Industries, залишив австралійський порт Вікторія та вирушив до Кобе, Японія.

Що чекає на вітроенергетику в 2022 – BLOOMBERG

У 2022 році вітрові електростанції в Європі розвиватимуться рекордними темпами, а от загалом у світі темпи знизяться. Вигідним напрямком стануть плаваючі ВЕС, які залучать мільярдні інвестиції. При цьому багато грошей галузь отримає від нафтогазових компаній. А Китай конкуруватиме з усім світом з сучасними технологіями та низькими цінами.

Orlen інвестує 1,9 млрд доларів у реалізацію водневої стратегії

Польський нафтовий концерн PKN Orlen, провідний постачальник нафтопродуктів в Україну, оприлюднив водневу стратегію до 2030 року. Її реалізація вимагатиме капітальних інвестицій в обсязі 7,4 млрд злотих (близько 1,9 млрд доларів), повідомила компанія на Варшавській фондовій біржі.

В Іспанії побудують 2 ГВт електролізерів, що виробляють зелений водень

Данська інвестиційна група Copenhagen Infrastructure Partners (CIP) оголосила про початок розробки проекту Catalina у партнерстві з Enagás, Naturgy, Fertiberia та Vestas. Партнери збираються побудувати в Іспанії 5 ГВт сонячних та вітрових електростанцій, що живитимуть 2 ГВт електролізерів, які виробляють зелений водень.

Нацкомісія ухвалила рішення щодо роботи енергосистеми в ізольованому режимі

Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила зміни до правил ринку електроенергії, які передбачають особливості роботи учасників ринку під час роботи Об'єднаної енергосистеми України в ізольованому режимі у рамках інтеграції до ENTSO-E.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!