RSS
Новости
4 февраля, 11:45
Ізольована робота української енергосистеми запланована на 24-26 лютого – Міненерго Білорусі
Ізольований режим роботи енергетичної системи України не вплине на енергетичну систему Білорусі. Відключення України від енергосистем Білорусі планується на 24-26 лютого. Про це повідомляють в Міністерстві енергетики Білорусі. «Рішення про ваідключення транскордонних ліній електропередачі не вплине на роботу енергосистеми Білорусі», - йдеться в повідомлення білоруського Міністерства енергетики.

Як зазначає білоруська сторона, представники України узгодили в установленому порядку свої дії щодо роботи в ізольованому режимі.

Оператор системи передачі НЕК «Укренерго» має оприлюднити на власному веб-сайті не пізніше ніж за 7 календарних днів дати початку і закінчення ізольованого режиму, згідно із прийнятими змінами до Правил ринку.

Колишній міністр енергетики Ольга Буславець  вже повідомляла, що системним оператором будо запланове проведення ізольованого режиму роботи на 24-26 лютого. За її словами, відсутність імпорту та зниження навантаження на АЕС буде компенсовано збільшеним навантаженням на теплові електростанції, що призведе до збільшення витрат вугілля та природного газу.

Раніше повідомлялося, що "Енергоатом" вперше в історії запустив усі 15 енергоблоків АЕС

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!