RSS
Новости
4 февраля, 16:35
"Укренерго" та румунський системний оператор Transelecrtrica оновили експлуатаційну угоду відповідно до правил ENTSO-E
НЕК «Укренерго» та румунський оператор системи передачі Transelecrtrica S.A. підписали оновлену Угоду про експлуатацію системи передачі, умови якої повністю відповідають вимогам мережевих кодексів ENTSO-E та Рамкової угоди про синхронну зону між ОСП ENTSO-E (SAFA).

Наявність таких експлуатаційних угод між НЕК «Укренерго» та сусідніми європейськими операторами системи передачі є однією з обов’язкових умов інтеграції енергосистеми України до ENTSO-E.

Угода регламентує умови синхронної роботи енергосистеми Румунії з «островом Бурштинської ТЕС» як частини енергосистеми України, яка синхронізована з сусідніми європейськими енергосистемами, що входять до складу ENTSO-E. Зокрема, в Угоді визначено умови диспетчерського управління паралельною роботою енергосистем, планування міждержавних перетоків, обмін даними, а також взаємодію НЕК «Укренерго» та Transelecrtrica S.A. під час спільної експлуатації міждержавної лінії електропередачі 400 кВ Мукачеве – Рошіорь.

Єдині умови та правила взаємодії між європейськими операторами системи передачі забезпечують прозорість механізмів синхронної роботи, встановлюють чіткі межі відповідальності та підвищення надійності паралельної роботи енергосистем відповідно до вимог ENTSO-E.

Такі експлуатаційні угоди, оновлені відповідно до вимог ENTSO-E, раніше вже підписані та діють між Укренерго та операторами системи передачі Угорщини та Словаччини.

Раніше повідомлялося, що об'єднання ОЕСУ з Європою не потребує будівництва нової інфраструктури

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!