RSS
Новости
4 февраля 2022, 17:23
Німецька Salzgitter оприлюднила свою "зелену" стратегію
Німецька компанія Salzgitter, другий за величиною виробник сталі в Німеччині, оприлюднив свою нову стратегію Salzgitter AG 2030, спрямовану на просування компанії як виробника зеленої сталі.

До 2030 р. компанія планує скоротити викиди вуглекислого газу більш ніж на 50% порівняно з 2018 р. До цього часу Salzgitter планує використовувати тільки відновлювану енергію. Обсяг переробки металобрухту до кінця десятиліття має більш ніж подвоїтися та перевищити 3 млн. тонн на рік.

У 2025 р. Salzgitter планує замістити першу доменну піч електродуговою, яка використовує як сировину відновлене залізо. Цей процес передбачається завершити до 2033 р. У 2026 р. компанія розраховує виробити понад 1 млн. тонн "зеленої" сталі з мінімальними викидами вуглекислого газу.

При цьому Salzgitter уклала угоду з німецькою автомобільною компанією BMW на постачання на її заводи "зеленої" сталі з 2026 р. Восени 2021 р. BMW Group підписала аналогічний контракт зі шведським проектом H2 Green Steel, який планує запустити у 2025 р. метзавод, який використовує технології. водневої металургії. BMW, яка щорічно споживає понад 500 тис. тонн сталі на рік, розраховує, що в 2026 р. понад 40% поставок припадатиме на "зелену" сталь.

Щоправда, у своїй стратегії Salzgitter зазначає, що для виконання своїх планів у частині енергопереходу компанія потребуватиме широкої державної підтримки щодо створення ринків відновлюваної енергії та водню. З іншого боку, необхідно прояснити питання джерелах фінансування проектів “зеленої” трансформації.

Раніше повідомлялося, що Salzgitter планирует снизить выбросы при производстве стали на 95% к середине 2030-х

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое