RSS
Новости
11 февраля 2022, 14:28
Запуск програми підвищення енергоефективності дозволить зменшити споживання газу в Україні на 2,5% до кінця 2022 року
Запуск програми з підвищення енергоефективності дозволить зменшити споживання газу в Україні на 2,5%, або на 437 млн куб. м, до кінця 2022 року.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на відкритті засідання Конгресу місцевої та регіональної влади у Харкові.

"Мною ініційована програма, мета якої - знизити використання імпортних енергоносіїв... Цього року буде вжито заходів щодо запуску програми підвищення енергоефективності приблизно в 5000 багатоповерхових будинків по Україні. Щодо очікуваного ефекту: за результатами року плануємо зменшити споживання газу на 2,5%, або на 437 млн куб. м", – сказав Зеленський 11 лютого.

За словами президента, програма велика та складна, але "вона стане великим кроком уперед щодо реалізації термомодернізації у державі".

"Результати зможуть відчути понад 1,5 млн громадян, які вже наступного опалювального сезону зможуть платити за тепло на 60% менше. Мова про 700 тис. сімей, які проживають у багатоповерхових будинках", – сказав він.

"Я думаю, ефект буде масштабним, економія, до речі, – 8 млрд грн на опалювальний сезон 2022-2023 рр.", – зазначив Зеленський, додавши, що заощаджені кошти надійдуть на соціальні та інші програми в країні.

Раніше повідомлялося, що Українці отримали від держави 3,5 млрд грн на енергоефективність

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!