RSS
Новости
18 февраля 2022, 11:32
Найбільша вугільна електростанція Австралії буде закрита на 7 років раніше
Австралійська енергетична компанія Origin Energy направила заявку до регулюючого органу (Australian Energy Market Operator, AEMO) про закриття вугільної електростанції Ерарінг (Eraring) у серпні 2025 року – на сім років раніше, ніж планувалося.

За правилами енергетичного ринку Австралії, подібні заявки мають подаватися за 3,5 роки до передбачуваного закриття.

Ерарінг потужністю 2880 МВт є найбільшою електростанцією Австралії та входить до трійки найбільших об'єктів генерації країни з викидів парникових газів.

У травні минулого року Origin заявляла, що розпочне процес закриття електростанції Ерарінг у 2030 році, а до 2032 року вона буде повністю виведена з експлуатації, але ситуація на енергетичному ринку швидко змінюється.

Вугільна електростанція була відкрита на початку 1980-х років, а нині «реальність така, що економіка вугільних електростанцій зазнає дедалі більшого тиску з боку чистішої та дешевшої генерації, у тому числі сонячної та вітрової, а також систем накопичення енергії», — заявив генеральний директор Origin Energy Френк Калабрія. «В останні кілька років стає все очевиднішим, що приплив поновлюваних джерел енергії змінив характер попиту на базові електростанції».

Origin планує продовжувати використовувати мережну інфраструктуру на майданчику Ерарінг, зокрема компанія має намір встановити велику систему накопичення енергії потужністю до 700 МВт.

Раніше повідомлялося, що Австрія оскаржить рішення ЄК про сумісність із «зеленою» атомною та газовою енергетикою

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое