RSS
Новости
18 февраля 2022, 15:42
Прототип «сонячного» електромобіля Aptera обігнав Tesla Model 3 та Audi R8 GT Spyder у дрэг-рейсингу
Aptera Motors у новому відео похвалилася результатами гонки, де два її електромобілі змагалися з Tesla Model 3 та Audi R8.

Компанія Aptera Motors, яка працює над першим електромобілем на сонячних батареях (sEV) із запасом ходу до 1600 км на одній повній зарядці провела тестові заїзди. У ній брали участь перший прототип Aptera Noir та покращена версія Aptera. Згідно з роликом, новий прототип компанії зміг зайняти перше місце в заїзді на коротку дистанцію, ненабагато обігнавши Tesla Model.

У заїзді брала участь Model 3, випущена між 2017 та 2020 роками. Фахівці не змогли точно сказати, чи були у неї один або два електродвигуни.

Четвертим учасником дрег-рейсингу стала Audi R8 GT Spyder з 5,2-літровим двигуном V10, що посіла останнє місце. Її трохи обігнала альфа-версія Aptera Noir.

Aptera Motors розробляє електромобілі із системою Never Charge, яка акумулює сонячне світло для вироблення електрики та обіцяє до 17700 км на рік додаткового пробігу без заряджання. Автовиробник обіцяє розгін до 100 км на годину всього за 3,5 секунди у повнопривідній версії та 5,5 секунди у передньопривідній версії.

Раніше повідомлялося, що названо сучасні електромобілі, якими власники задоволені найбільше