RSS
Новости
18 февраля 2022, 17:16
Названо топ-10 країн з найдешевшими та найдорожчими електромобілями
Попит на електромобілі у світі зростає з року в рік, а їхня вартість поступово знижується. Однак назвати такий вид транспорту доступним й досі неможливо.

Так, в жодній країні ви поки не знайдете електромобіль, дешевший за 30 тисяч доларів. Хоча змінитися це може зовсім й зовсім скоро. Принаймні так обіцяє вже не один автовиробник.

Експерти порталу Confused вирішили провести дослідження й з’ясувати, у яких країнах світу електромобілі коштують найменше, а в яких – найбільше. За основу в дослідженні взяли досить популярний у всьому світі електромобіль Tesla Model 3.

Дослідження показало, що найменше за Tesla Model 3 доведеться заплатити у Макао – 35 577 євро (майже 40 470 доларів). Далі йдуть Китай, Румунія, Японія та Франція. 

А от батьківщина електромобіля – США – займає восьме місце. Так само яе і Пуерто-Ріко – у цих країнах за автівку доведеться віддати 44 990 доларів (39 636 євро).

Країни, де електромобілі коштують найдешевше:

А от найдорожче Tesla Model 3 коштує в Сінгапурі – 73 554 євро, а все через податки, які досить високі в країні при купівлі електромобілів.

Також досить дорого виходять автомобілі на електротязі в Ізраїлі, Чехії та Данії. 

На останньому місці в Топ-10 за дороговизною Tesla Model 3 опинилася Великобританія – 51 431 євро (58 500 доларів). Однак є один цікавий момент – якщо купувати у Великобританії електромобіль Volkswagen ID.3, то він коштуватиме значно дешевше – ціни на модель стартують від 38430 євро (43 720 доларів).

Країни, де електромобілі коштують найдорожче:

Раніше повідомлялося, що Європа повністю забезпечить себе літій-іонними акумуляторами

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое