RSS
Тренды
18 февраля 2022, 19:23
Індія оприлюднила свою водневу політику
Уряд Індії опублікував політику в галузі зеленого водню / зеленого аміаку (Green Hydrogen/ Green Ammonia Policy), як крок до досягнення цілей Національної водневої місії.

Водень відіграє важливу роль в економіці Індії: щорічно споживається близько 6 мільйонів тонн H2, в основному для виробництва аміаку та метанолу, а також для використання на нафтопереробних заводах.

Практично весь водень, що споживається в Індії сьогодні, виготовляється з викопного палива. На його виробництві виділяється приблизно 9 тонн CO2 на тонну водню. Таким чином, забезпечення економічно ефективного внутрішнього виробництва зеленого водню за допомогою відновлюваної електроенергії має вирішальне значення для Індії, щоб знизити вуглецемісткість важкої промисловості та допомогти досягти своїх цілей у галузі клімату.

В опублікованому документі йдеться, що водень та аміак стануть паливом майбутнього для заміни викопного палива. Виробництво цих видів палива, званих зеленим воднем і зеленим аміаком, з використанням енергії з відновлюваних джерел є однією з основних вимог до екологічно стійкої енергетичної безпеки країни.

Політика передбачає таке:

— Виробники зеленого водню/аміаку зможуть купувати відновлювану енергію на біржі електроенергії або створювати потужності ВДЕ самостійно або за допомогою будь-якого іншого розробника у будь-якому місці.

— Виробник зеленого водню/аміаку зможе використовувати придбану відновлювану енергію протягом 30 днів у міру потреби, отримуючи її у збутової компанії.— Збутові (розподільні) компанії також можуть закуповувати та постачати відновлювану енергію виробникам зеленого водню/зеленого аміаку у своїх штатах за пільговими цінами, які включатимуть лише вартість закупівлі, витрати на передачу та невелику маржу, визначену Державною комісією.

— Виробники зеленого водню та зеленого аміаку звільняються від сплати тарифів на передачу електроенергії між штатами на 25 років, якщо проект вводиться в експлуатацію до 30 червня 2025 року.

— Виробникам зеленого водню/аміаку та об'єктам з виробництва відновлюваної енергії має бути надано підключення до мереж у пріоритетному порядку, щоб уникнути будь-яких процедурних затримок.

Раніше повідомлялося, що в Індії побудують ВДЕ-електростанцію потужністю 100 ГВт та водневу «екосистему» ​​

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое