RSS
Новости
22 февраля, 09:33
США побудують у Польщі шість АЕС, Renault планує випустити менше авто через дефіцит мікросхем, ЄС підготував надзвичайний план щодо газозабезпечення, – – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

США побудують у Польщі шість АЕС

Сполучені Штати Америки мають намір побудувати на території Польщі щонайменше шість нових реакторів американської компанії NuPower Power. Угоду про це сторони підписали 14 лютого у Вашингтоні за участю віце-прем'єра Польщі Яцека Сасіна.

Renault очікує випустити на 300 тисяч автомобілів менше через дефіцит мікросхем

Французький автовиробник Renault у 2022 році очікує випустити на 300 тисяч автомобілів менше через глобальний дефіцит мікросхем.

ЄС підготував надзвичайний план щодо газозабезпечення на випадок переривання поставок з РФ

Країни ЄС розробили план на випадок переривання постачання газу з Росії, повідомив у понеділок Bloomberg із посиланням на члена Європейської комісії, відповідального за енергетику, Кадрі Сімсон.

Aurubis планує побудувати завод з переробки нікелю в Бельгії за 70 млн. євро

Компанія Aurubis, найбільший виробник міді в Європі, заявила про намір побудувати завод з переробки нікелю в Олені, Бельгії, вартістю 70 млн євро. Aurubis оцінює виробничі потужності нового заводу з переробки нікелю в 2,5 тис. т на початковому етапі.

ГарПок виплатив 3,1 млрд. грн. виробникам ВДЕ та довів рівень розрахунків за 5 міс 2021 року до 100%

ДП «Гарантований покупець» минулого тижня на 100% розрахувався з виробниками ВДЕ за 4 місяці 2021 року (червень, серпень, вересень, листопад) і досяг рівня стовідсоткової оплати за 5 місяців минулого року, що у грошовому вираженні становить близько 40% заборгованості. Це стало можливим завдяки успішному врегулюванню керівництвом підприємства взаємної заборгованості та взаєморозрахунків Гарпоку та Енергоатому.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!