RSS
Новости
22 февраля 2022, 11:31
На Хмельниччині побудують завод з виробництва біоеталону
У Хмельницькій області побудують завод з виробництва біоеталону.

Для зведення об’єкту Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України(НКЦПФР) зареєструвала 10 лютого випуск акцій інвестиційного фонду на 3 млрд гривень.

«За допомогою фондових інструментів компанії можуть чудово структурувати бізнес, -прокоментував член НКЦПФР Юрій Бойко. - До того ж, розширюється перелік галузей економіки, які отримують кошти за рахунок активів венчурних фондів, — це і будівництво, і фармацевтика, і альтернативна енергетика».

За даними НКЦПФР, 10 лютого регулятор зареєстрував випуск акцій АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Детройт»(Київ) з метою формування початкового статутного капіталу на суму 7,5 млн гривень, а загальна сума випуску акцій, що здійснюється з метою спільного інвестування, становитиме 3 млрд гривень.

Відповідно до інформації у держреєстрі, кінцевим бенефіціаром зареєстрованого наприкінці листопада 2021 року венчурного фонду «Детройт» є Ярослав Мудрий. Його прізвище та ініціали співпадають із прізвищем та ініціалами керуючого партнера групи компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) – великого гравця на ринку газу та електроенергії.

Раніше повідомлялося, що споживання біопалива скоротиться в ЄС до 2031 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое