RSS
Новости
22 февраля 2022, 13:04
50 000 EUR на розробку екотехнологій: лишилося менше тижня для участі у гранті “Кліматичні Інноваційні Ваучери”
28 лютого 2022 року завершується прийом заявок на грант “Кліматичні Інноваційні Ваучери”. Українські підприємці можуть отримати до 50 000 EUR на розробку або впровадження у бізнеспроцеси екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують енергоефективність.

Грантова програма розрахована на компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, зареєстровані як приватні компанії на території України мінімум рік до моменту подачі на грант та готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту. Переможці можуть використати грант на оплату послуг, що допоможуть вдосконалити або фіналізувати інновацію та вивести її на ринок. Ваучер можна витратити на послуги з дизайну прототипів, сертифікацій, тестування, патентування, розробку IT компонентів, маркетингові послуги тощо. 

Основними критеріями відбору та оцінювання проєктів є рівень їх інноваційності та реалістичності, вплив на скорочення викидів парникових газів, здатність до масштабування та використання в інших секторах та ринковий потенціал.

Кліматичні Інноваційні Ваучери впроваджуються в Україні з 2017 року. За цей час понад 30 компаній отримали Ваучери на суму майже 1 240 000 євро. Ваучери допомогли не лише реалізувати екоініціативи, але й вивести компанії на нові ринки. Серед найяскравіших чемпіонів Ваучерів є такі компанії як Delfast — виробник найкрутіших електробайків у світі, рекордсменів Гіннеса, що збирають багатомільйонні інвестиції і захоплені відгуки світових медіа; Go To-U — платформа для управління зарядними станціями для електромобілів, яка нещодавно закрила раунд інвестицій з ABB EL Ventures and ABB Technology Ventures; The Good Plastic Company — виробник  габаритних панелей із переробленого пластику для таких великих ритейлерів як Nike та Adidas теж нещодавно оголосив про залучення інвестицій від Андрія Федоріва та співзасновників Нової Пошти; Prengi — платформа для управління процесами обслуговування об’єктів нерухомості, якою вже користуються такі гіганти як Укрпошта, Novus, KFS, British American Tobacco; провідний виробник дріжджів в Україні компанія «Ензим» тощо.

Дізнатися більше про Кліматичні Інноваційні Ваучери та подати заявку на грант можна на сайті: https://climate.biz/.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое